نشست خبری کارگاه اقتصاد مقاومتی استان تهران با حضور نمایندگان رسانه ها در تالار آبگینه تهران برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، دکتر محمد ابراهیم مداحی در این نشست خبری با اشاره به ضرورت یکی شدن برداشت های سازمان ها و مردم از اقتصاد مقاومتی گفت: ما علاوه بر اقدام برای فهم و برداشت مشترک از سیاست های اقتصاد مقاومتی، به دنبال آن هستیم که با کمک رسانه ها در افزایش حامیان ذی نفع در میان مردم از این سیاست ها به پیش برویم.

رئیس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه مجمع با اشاره به وظیفه نظارتی مجمع بر عملکرد قوای سه گانه و سایر دستگاه ها گفت در خصوص ارزیابی عملکردها اقداماتی شده اما باید زمان داد و برای گزارش جامع چند ماه دیگر صبر کرد.

 مداحی افزود: شاخص های اقتصاد مقاومتی برای نظارت بر عملکرد قوا و نهادها در دست تهیه است که به وسیله این شاخص ها می توانیم ارزیابی دقیق تری از گام های برداشته شده به دست آوریم.

دیددیدار با سفیر هلند - بزرگار با سفیر هلند - بزرگ

دکتر محمدجواد فرشباف در این نشست خبری با اشاره به تفاوت نظارت های مجمع با سایر دستگاه ها گفت: نظارت در مجمع از جنس نظارت راهبردی است و ما برای نظارت در اهداف کیفی و کمی سیاست های کلی و چشم انداز شاخص سازی کرده ایم و پیش بینی می کنیم پس از یک سال، مجموعه کشور اعم از قوای سه گانه با این شاخص ها سنجیده خواهند شد و گزارش این ارزیابی به خدمت مقام معظم رهبری و رئیس مجمع و سایر مسئولین کشور تقدیم می کنیم.

     نعمت الله ترکی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران در این نشست خبری گزارشی از عملکرد استانداری تهران برای تحقق اقتصاد مقاومتی را ارائه کرد  و ابراز امیدواری کرد که برنامه هایی نظیر این کارگاه ویژه مسئولان و مدیران ارشد استان ادامه یابد.