رییس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع با فعالان اقتصادی استان اصفهان دیدار کردند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، محمد ابراهیم مداحی روز شنبه در دیدار با فعالان اقتصادی استان اصفهان افزود: باید نقاط آسیب پذیر تولید برای رفع مشکلات مشخص شود و در صورتیکه تولیدکنندگان خروجی فعالیت هایشان را به کمیسیون های مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه دهند، در مورد آنها بررسی هایی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: تنها خاستگاه کشورهای توسعه یافته نخبگان یا کارآفرینان آنها هستند در حالیکه در کشور ما به آنها توجه کمی می شود.

وی با بیان اینکه برخی از قوانین اجرایی کشور با مشکل مواجه است، اضافه کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی نیز به دلیل ساختارهای نادرست است.

رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این نشست بوروکراسی، اقتصاد ناکارآمد و عدم توجه به بخش خصوصی را از مشکلات اقتصادی بیان کرد.

کارگاه 4- بزرگ

کارگاه 4- بزرگ


علی مبینی دهکردی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز برای رفع مشکلات اقتصادی به میدان آمدند که نتیجه آن ابلاغ اقتصاد مقاومتی بود.

وی تاکید کرد: باید بدون در نظر گرفتن جناح ها به توانمندی بخش خصوصی در راستای تحقق سند چشم انداز و اقتصاد مقاومتی کمک کرد.

در این دیدار فعالان اقتصادی شامل اعضای اتاق بازرگانی اصفهان، خانه صنعت، معدن و تجارت اصفهان و برخی از اصناف به طرح مشکلات اقتصادی کشور پرداختند.

این مشکلات حول سه موضوع بیمه، بانک و دارایی بود.

این دیدار در حاشیه کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار اصفهان و دیگر مسوولان استانی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، صورت گرفت.

اعضای کمیسیون های مجمع تشخیص مصلحت نظام با فرماندهان نظامی استان اصفهان نیز درباره نقش مقامات نظامی در تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی عصر روز شنبه نشستی خواهند داشت.